O nas

O nas

O nas

VISION LIGHTING jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji oraz instalacji i modernizacji oświetlenia w technologii LED. Nasz zespół to doświadczona kadra menagerów, projektantów i instalatorów, którzy stanowią gwarancję najwyższej jakości świadczonych Państwu usług. Realizujemy projekty oświetleniowe zarówno dla obiektów użyteczności publicznej takich jak:
- urzędy gmin/miast
- szkoły
- hale sportowe
- pływalnie
- ośrodki zdrowia
- boiska
jak również oświetlenia ulicznego czy parkowego:
- drogi
- skwery
- scieżki rowerowe
- parki
a także dla odbiorców komercyjnych oraz indywidualnych np.:
- hale produkcyjne
- zakłady przemysłowe
- magazyny
- place manewrowe
- biura

 

Indywidualne podeście do każdego projektu i klienta jest tajemnicą naszego sukcesu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie zespołu Vision Lighting zarezerwowany jest dla każdego naszego klienta. Świadczymy kompleksowe usługi:

- doradcze w zakresie oświetlenia
- wykonujemy audyty
- przygotowujemy symulację kosztów i okresu zwrotu inwestycji
- opracowujemy profesjonalne projekty oświetleniowe
- posiadamy ekipy instalacyjne na terenie kraju
- pracujemy na produktach z najwyższej jakości podzespołami w technologii LED
- udzielamy długich gwarancji i zapewniamy bezpłatny serwis pogwarancyjny

 

Swoją ugruntowaną pozycję na rynku oświetleniowym w Polsce budujemy od kilku lat. W realizowanych przez Vision Lighting projektach bazujemy na naszym dużym doświadczeniu, kładąc jednocześnie nacisk na ciągły rozwój i ulepszenia naszego wachlarza ofertowego.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższa jakość naszych produktów oświetleniowych, są najlepszą wizytówką naszej firmy. To dzięki starannie wyselekcjonowanym podzespołom, nasze lampy charakteryzują się jedną z najwyższych efektywności świetlnych oraz żywotności diod LED.

Od początku działalności Vision Lighting, stawiamy na zapewnienie swoim klientom maksymalnego bezpieczeństwa oraz niezawodności, zarówno w kwestii naszej bazy produktowej, jak również w przestrzeni naszych usług doradczych i instalatorskich. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz rozpoczęliśmy ekspansję sieci oddziałów naszej firmy, aby zapewnić sprawną obsługę każdej inwestycji.

Nasza wizja światła to przede wszystkim generowanie oszczędności. Redukujemy koszty poboru energii elektrycznej nawet 3-4 krotnie, w modernizowanych przez nas obiektach. Zapewniamy Państwu pełne doradztwo i wsparcie w sfinansowaniu każdej inwestycji. Naszą wiarygodność oraz fachowe podejście do współpracy z każdym z naszych odbiorców, potwierdzają uzyskane rekomendacje i polecenia od naszych klientów.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY