O NAS

VISION LIGHTING - Twój Partner w Oświetleniu !

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji  prawdziwego profesjonalnego oświetlenia w technologii LED. Rowiązania Vision Lighting to gwarancja  wysokiej wydajności i trwałości produktu.  Nasz zespół to wykwalifikowana i bogata w doświadczenie kadra , która wraz z nowoczesnym zapleczem technicznym stanowi gwarancję najwyższej jakości działań.

Realizujemy projekty oświetleniowe obiektów użyteczności publicznej, szkoły i urzędy, biura i biurowce

Oświetlenie uliczne:

- drogi i place manewrowe
- skwery
- scieżki rowerowe
- parki

Oświetlenie komercyjne:

- hale produkcyjne
- zakłady przemysłowe
- magazyny

Indywidualne podejście do każdego projektu i klienta jest tajemnicą naszego sukcesu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie zespołu Vision Lighting zarezerwowany jest dla każdego naszego klienta. VISION LIGHTING to poza produkcją również kompleksowy serwis i usługi:

- projektowe i doradcze w zakresie oświetlenia
- audyty energetyczne oświetlenia
- symulacje kosztów i okresu zwrotu inwestycji
- profesjonalne projekty oświetleniowe
- ekipy instalacyjne na terenie kraju
- pracujemy na własnych sprawdzonych produktach najwyższej jakości
- udzielamy długich gwarancji i zapewniamy bezpłatny serwis pogwarancyjny

Swoją ugruntowaną pozycję na rynku oświetleniowym w Polsce budujemy przez oferowaną jakość znacznie wyższą niż obecne na rynku Polskim rozwiązania. W realizowanych przez Vision Lighting projektach bazujemy na naszym dużym doświadczeniu, kładąc jednocześnie nacisk na ciągły rozwój i ulepszenia naszego wachlarza ofertowego.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższa jakość naszych produktów oświetleniowych, są najlepszą wizytówką naszej firmy. To dzięki starannie wyselekcjonowanym podzespołom, nasze lampy charakteryzują się jedną z najwyższych efektywności świetlnych oraz żywotności diod LED.

Od początku działalności Vision Lighting, stawiamy na zapewnienie swoim klientom maksymalnego bezpieczeństwa oraz niezawodności, zarówno w kwestii naszej bazy produktowej, jak również w przestrzeni naszych usług doradczych i instalatorskich. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz rozpoczęliśmy ekspansję sieci oddziałów naszej firmy, aby zapewnić sprawną obsługę każdej inwestycji.

Nasza wizja światła to przede wszystkim GENEROWANIE OSZCZĘDNOŚCI! Redukujemy koszty poboru energii elektrycznej nawet 3-4 krotnie, w modernizowanych przez nas obiektach. Zapewniamy Państwu pełne doradztwo i wsparcie w sfinansowaniu każdej inwestycji. Naszą wiarygodność oraz fachowe podejście do współpracy z każdym z naszych odbiorców, potwierdzają uzyskane rekomendacje i polecenia od naszych klientów.

ZOSTAŃ KOLEJNYM Z NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!