Oprawy przemysłowe LED

W firmie Vision Lighting specjalizujemy się między innymi w produkcji lamp, reflektorów i systemów oświetleniowych o przeznaczeniu komercyjnym. Oprawy przemysłowe LED z naszej oferty znajdą zastosowanie w zakładach, halach i magazynach. Jako producent nowoczesnych i energooszczędnych wyrobów, proponujemy naszym klientom profesjonalne oświetlenie o zróżnicowanych parametrach technicznych. Chętnie pomożemy w dobraniu odpowiednich produktów do danego obiektu.

Oświetlenie High Bay i liniowe do zakładów produkcyjnych

W asortymencie znajdują się oprawy przemysłowe LED w wersji High Bay oraz liniowej. Pierwsze z wyrobów, ze względu na swoją konstrukcję, doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z wysokim sufitem. Jako producent, oferujemy wybór pomiędzy oświetleniem uniwersalnym o wydajności 130 lm/1 W, 150 lm/1 W i 160 lm/1 W, a lampami LED przeznaczonymi specjalnie do zakładów zajmujących się przetwórstwem żywności. Z kolei oprawy liniowe, czyli tak zwane świetlówki, można z powodzeniem stosować nie tylko w zakładach i magazynach, lecz także w sklepach i innych punktach handlowych. Liniowa konstrukcja sprawia, że całe pomieszczenie oświetlone jest równomiernie.

Wydajne oprawy przemysłowe od Vision Lighting

Energooszczędność to jeden z najważniejszych aspektów, jakimi cechują się nasze oprawy przemysłowe. Jako producent dążymy do tego, by wraz z instalacją naszych wyrobów w zauważalny sposób zredukowane zostały koszty poboru energii elektrycznej. Stawiamy na technologię LED, która zapewnia długą żywotność oświetlenia liniowego i High Bay. Stosujemy też rozwiązania zapobiegające przegrzewaniu się urządzeń nawet podczas całodobowej pracy.

Oświetlenie komercyjne – usługi specjalistyczne

Vision Lighting to jednak nie tylko producent oświetlenia LED o zastosowaniu przemysłowym. W ramach naszych usług zapewniamy również wsparcie w stworzeniu projektów oświetleniowych do średnich i dużych hal produkcyjnych, przeprowadzeniu audytu energetycznego czy też pomoc w instalacji zakupionych produktów. Oferujemy także profesjonalne doradztwo przy wyborze opraw — zarówno przemysłowych, jak i innych dostępnych w naszym katalogu.