Oprawy drogowe LED

W Vision Lighting oferujemy produkty przeznaczone do oświetlania ciągów komunikacyjnych — zarówno ulic miejskich, jak i dróg szybkiego ruchu. W asortymencie znajdują się liczne oprawy drogowe LED o różnym zakresie funkcjonalności. Wybrane modele występują w wariantach różniących się mocą, wielkością, a także schematem dystrybucji światła. W przypadku niektórych lamp istnieje możliwość regulacji kąta ich nachylenia. Produkty można dobierać pod względem wartości strumienia świetlnego (lumenów) czy też temperatur barwowych. Oferujemy oświetlenie LED z czujnikiem światła, które włącza i wyłącza się samoczynnie w zależności od warunków, a także takie, w którym można zaprogramować tryb pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami.

Oprawa Drogowa LED SEND Street A

Oprawa Drogowa LED SEND Street D

Oprawa Drogowa LED SEND Street E Modulus

Oprawa Drogowa LED SEND Street F

Oprawa Drogowa LED SEND Street G

Oprawa Drogowa LED SEND Street H

Podejście Vision Lighting do zanieczyszczenia świetlnego

Jako producent opraw drogowych LED, projektujemy oświetlenie w zgodności z dyrektywami i zaleceniami prowadzącymi do minimalizowania tzw. zanieczyszczenia świetlnego. Zjawisko to, spowodowane nadmiernym emitowaniem do środowiska światła pochodzącego ze sztucznych źródeł, prowadzi do zakłóceń zegara biologicznego zwierząt, owadów, roślin, a także — ludzi. Jednym ze stosowanych przez nas rozwiązań jest korzystanie z opraw płaskich, które zamiast emitowanie światła rozproszonego, kierują je w dół, wprost na jezdnię lub chodnik.

Wytrzymałe oprawy drogowe

Oświetlenie LED z naszego asortymentu to wyroby wytrzymałe i przygotowane do eksploatacji w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Oprawy drogowe zostały wykonane z materiału zapobiegającego osadzaniu się brudu. Utwardzona podczas malowania proszkowego warstwa zapewnia dobrą odporność na zużycie i rozwój korozji. Poszczególnym modelom przyznano klasę szczelności IP65 i IP66.

Nowoczesne oświetlenie drogowe, którego jesteśmy producentem, można także łączyć z panelami i sterownikami fotowoltaicznymi, w jeszcze większym stopniu zwiększając ich efektywność oraz energooszczędność. Dzięki wielu wariantom z pewnością znajdziemy i dopasujemy oprawy drogowe LED do potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu!